-- partner portálu --
Stavebniny
plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere
> FILTROVAŤ FIRMY
Typy okien> OPÝTAJTE SA
Opýtajte sa na čokoľvek. Rýchlu odpoveď Vám radi zašlú odborníci z Vášho kraja.
Slovaktual s.r.o.

Slovaktual s.r.o.

Kraj: Košický kraj, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj. WWW stránka: www.slovaktual.sk, slovaktual.katalogokien.sk
Typ okien: plastové okná

Profil firmy

Spoločnosť SLOVAKTUAL bola založená v roku 1990 ako montážna firma.
V prvých rokoch svojej existencie firma SLOVAKTUAL prevádzala montáž plastových výrobkov pre niektoré zahraničné firmy, napr. INTERNORM. Začiatkom roku 1993 spoločnosť zakúpila výrobnú linku z rakúskej firmy ACTUAL a začala s vlastnou výrobou. Firma SLOVAKTUAL začala postupne pracovať na dvojsmennú pracovnú dobu a v sezónnych mesiacoch (august-november) bola zavedená tretia smena.
Základom filozofie spoločnosti je myšlienka, že jedinou správnou cestou do budúcnosti je inovácia. Napriek tomu, že firma SLOVAKTUAL vlastnila modernú výrobnú linku, firma zakúpila v roku 1998 v súlade s európskymi trendmi najmodernejšiu linku "SINGLE LINE" na výrobu plastových okien od nemeckej firmy ELUMATEC. Zavedenie novej linky umožnilo aj nové rozdelenie výroby. V zrekonštruovanej výrobnej hale v Pravenci sa sústredila výroba farebných a atypických okien a v novej hale v Pravenci na najmodernejšej výrobnej linke riadenej počítačmi s pomocou čiarových kódov sa vyrábajú najviac žiadané biele plastové okná. V Nitrianskom Pravne zostala výroba z hliníkových profilov. Na základe vlastných dlhoročných skúseností firma SLOVAKTUAL prestala vyrábať plastové dvere a začala vyrábať hliníkové dvere. Na výrobu dverí zakúpila firma nové strojné zariadenie od firiem ALUMA a ELUMATEC.
V rámci snahy o zníženie nákladov zakúpila firma SLOVAKTUAL vlastný kamión na prepravu kontajnerov. S jeho pomocou sa darí zabezpečovať operatívnosť dodávok. Firma disponuje piatimi vlastnými kontajnermi, čo zabezpečuje uloženie kontajnera s oknami na väčších stavbách aj na niekoľko dní.
V roku 2005 - k pätnástemmu výročiu pôsobenia spoločnosti na trhu - bola dostavaná ďalšia výrobná hala s najmodernejšou technológiou riadenou počítačmi bez potreby papierovej dokumentácie. Spoločnosť sústredila všetku výrobu do Pravenca. V septembri 2006 bola slávnostne otvorená ďalšia nová výrobná hala a nový sklad hotových výrobkov s logistickým centrom pre distribúciu. V súčasnosti sa ukončujú práce na tretej novej výrobnej hale, kde bude umiestnená výroba atypických okien a hliníkových dverí.
Stratégiou firmy SLOVAKTUAL je orientácia na konkrétneho zákazníka, jeho požiadavky a skrátenie dodacích termínov na minimum. Samozrejmosťou je aj kvalita dodaných výrobkov o čom svedčia certifikáty od štátnej skúšobne LIGNOTESTING Bratislava, VÚSAPL Nitra, rakúskej skúšobne ERTL Oftering/Linz a MZLU Zlín. V januári 2005 Slovaktual úspešne absolvoval kombinovaný certifikačný audit systému manažérstva kvality podľa požiadaviek STN EN ISO 9001:2001, systému environmentálneho manažérstva podľa STN EN ISO 14001:2004 a systému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci OHSAS 18001:1999.
Preberanie údajov len zo súhlasom prevádzkovateľa: VAVA SK, s.r.o., Moldavská 8, 040 01 Košice
© 2011 www.katalogokien.sk Všetky práva vyhradené. | Technické riešenie : RED FLOWER s.r.o.