-- partner portálu --
Stavebniny
plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere
> FILTROVAŤ FIRMY
Typy okien> OPÝTAJTE SA
Opýtajte sa na čokoľvek. Rýchlu odpoveď Vám radi zašlú odborníci z Vášho kraja.
UDO, s.r.o.

UDO, s.r.o.

Kraj: Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj. WWW stránka: www.udo.sk, udo.katalogokien.sk
Typ okien: hliníkové okná, plastové okná, euro-okná

O našej firme


Firma UDO, s.r.o.

Spoločnosť UDO s.r.o. pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu od roku 1994. Počas svojej pôsobnosti prešla niekoľkými organizačnými zmenami a od r.2005 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sídlo spoločnosti je v Považskej Bystrici. So svojimi pobočkami v Bratislave-Rača, Bratislave-Petržalka, Trnave, Nitre, Pezinku, Košiciach, Ostrave, Brne a Prahe zastrešuje celé Slovensko vrátane Čiech.

 

Činnosť spoločnosti je zameraná na:

PORADENSTVO - VÝROBU - PREDAJ - MONTÁŽ - DOPRAVU pre sortiment:

 

  • plastové okná a dvere
  • interiérové, exteriérové dvere a zárubne
  • laminátové a drevené parkety
  • elementy umeleckého kováčstva

Spoločnosť kladie dôraz na neustále zvyšovanie kvality, inováciu v poskytovaní služieb, poradenstva, dopravy a servisu zákazníkom, ceny, distribúciu, komunikáciu. Disponuje viacerými montážnymi skupinami, ktoré vykonávajú montáž na profesionálnej úrovni. Ich niekoľkoročné skúsenosti sú zúročené v 100% kvalite montáže. Pravidelné odborné školenia v plnej miere prispievajú ku skvalitňovaniu poskytovaných služieb.

V rámci skvalitňovania poskytovaných služieb spoločnosť po niekoľko mesačnej príprave získala v auguste 2007 certifikát systému kvality ISO 9001: 2000.

V januári 2008 spoločnosť UDO s.r.o. zahájila vlastnú výrobu plastových okien a dverí novej generácie, s novou revolučnou technológiou vlepovaného skla. Ide o jedinú certifikovanú výrobu vplepovania, ktorá je postavená na neustále stúpajúcich požiadavkách súčasného trhu.

Máme veľký záujem na spokojnosti zákazníkov. Pravidelne vyhodnocujeme ich spokojnosť na základe dotazníkov, ktoré obdržia zákazníci pri kúpe a montáži tovaru. V dotazníkoch sledujeme nielen spokojnosť zákazníkov s tovarom, ale aj počiatočnú komunikáciu s našimi zamestnancami na jednotlivých predajniach, s našimi technikmi pri zameriavaní i konečnej montáži výrobkov. Súčasne sledujeme odkiaľ získali zákazníci kontakt na firmu UDO a prečo si ju vybrali pri nákupe tovaru. Sú to veľmi dôležité informácie, nakoľko na základe týchto poznatkov, môžeme presne sústrediť svoju pozornosť do oblastí, ktoré sú problémové.

Veríme, že sme Vás touto krátkou prezentáciou aspoň z časti oslovili a že prispeje k Vášmu správnemu rozhodnutiu pri výbere Vami požadovaných výrobkov.

 

Tešíme sa na dobrú obchodnú spoluprácu, ktorá bude viesť k obojstrannej spokojnosti.

Preberanie údajov len zo súhlasom prevádzkovateľa: VAVA SK, s.r.o., Moldavská 8, 040 01 Košice
© 2011 www.katalogokien.sk Všetky práva vyhradené. | Technické riešenie : RED FLOWER s.r.o.