-- partner portálu --
Stavebniny
plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere plastové okná eurookná hliníkové okná a dvere
> FILTROVAŤ FIRMY
Typy okien> OPÝTAJTE SA
Opýtajte sa na čokoľvek. Rýchlu odpoveď Vám radi zašlú odborníci z Vášho kraja.
FENESTRA Sk spol. s r. o.

FENESTRA Sk spol. s r. o.

Kraj: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj. WWW stránka: www.fenestrask.sk, fenestra.katalogokien.sk
Typ okien: plastové okná, hliníkové okná
Ochodná značka našej spoločnosti FENESTRA Sk bola zaregistrovaná v r.1997. Predmetom činnosti je odborné poradenstvo, projektovanie, výroba a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, špeciálnych konštrukcií akými sú presklené fasády a zimné záhrady.

Sídlo vedenia spoločnosti je v Zlatých Moravciach, detto výrobné linky a logistika, v Žiari nad Hronom je projekcia hliníkových konštrukcií, obchodné kancelárie sú v Bratislave, Banskej Bystrici a Poprade. Sieť autorizovaných predajcov (v súčasnosti 40 predajných miest) je lokalizovaná po celom území Slovenska.

Od vzniku patrí FENESTRA Sk k najväčším a najvýznamnejším producentom plastových a hliníkových konštrukcií na slovenskom stavebnom trhu. Produkcia za posledných 5 rokov:
2001 - 202 mil. Sk
2002- 208 mil. Sk
2003- 288 mil. Sk
2004- 354 mil. Sk
2005- 494 mil. Sk.
Plán produkcie pre r. 2006: 700 mil.Sk

Fenestra Sk disponuje najmodernejšími velkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Rotox, Hollinger, Presta Eiselle na výrobu plastových okenných konštrukcií a hliníkových elementových fasád.

Spoločnosť tvoria dve samostatné divízie:
1.Divízia hliníkových konštrukcií
2.Divízia plastových výplní otvorov

V hliníkových konštrukciách FENESTRA Sk v súčasnosti spolupracuje s viacerými architektonickými kanceláriami a developermi na významných projektoch najmä v regiónoch Bratislava a Banská Bystrica. Produkcia je orientovaná na profilové systémy Schuco a Wicona.

V plastoch je značka FENESTRA Sk od vzniku spojená s profilovými systémami spolocnosti REHAU. V ponuke sú všetky špičkové artikly zn. Rehau z nemeckej produkcie, ktoré umožnujú výrobu všetkých prvkov v kategórii plastových konštrukcií vrátane plastových zimných záhrad a presklených fasád.

Základným strategickým cielom činnosti spoločnosti je spokojný zákazník, ktorému FENESTRA Sk vie poskytnút komplexnú službu od odborného poradenstva cez projekciu špeciálnych konštrukcií až po dodávku s montážou „na klúč.“ Preto je dôraz na kvalitu nosným ukazovateľom riadiacej a kontrolnej činnosti všetkých organizačných zložiek spoločnosti.
V r. 2000 bol FENESTRE Sk ako jednému z prvých producentov stavebných výplní a presklených pláštov na Slovensku udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001. Odvtedy pri pravidelných auditoch je riadenie kvality preverované renomovanou spoločnosťou Det Norske Veritas.

Preberanie údajov len zo súhlasom prevádzkovateľa: VAVA SK, s.r.o., Moldavská 8, 040 01 Košice
© 2011 www.katalogokien.sk Všetky práva vyhradené. | Technické riešenie : RED FLOWER s.r.o.